Назад

Спеціальна пропозиція купівлі в кредит або лізинг на самоскид МАЗ 6501С5!

18 июня 2020 г
#

Офіційний дистриб'ютор МАЗ в Україні ТОРГОВИЙ ДІМ «МАЗ-УКРАЇНА» запускає спільно з фінансовими організаціями України унікальну ПРОГРАМУ ФІНАНСУВАННЯ КУПІВЛІ на найпопулярніші будівельні самоскиди в гривні, без прив'язки до курсів валют.

Що МАЗ відрізняє від конкурентів - це чесна, справедлива ціна автомобіля. Розробляючи цю програму офіційний дистриб'ютор не закладає різні компенсатори в ціну Товару.

Криза - час, коли виробник, розуміючи всі труднощі лояльних до бренду МАЗ споживачів, формує нове, унікальне для нього рішення. Криза - час, коли виробник шукає в тому числі нематеріальні резерви, спрямовані на підвищення цінності свого Товару.

Умови програми:

Покупці – юридичні особи.

Валюта гривня, без прив'язки до курсу.

Аванс - від 20%.

Термін - 12 - 36 місяців.

Ставка - 0,01% річних.

Додаткові комісії - відсутні.

Вимога - фінансова стабільність споживача.

Програма діє лише для самоскидів МАЗ-6501С5-584-000 в/п 20т у дилерський мережі МАЗ в Україні з 01.06.2020р. по 30.12.2020р.

Фінансові організації, які підтримують акцію: Укргазбанк, ПАЛ-Україна, Ексімлізінг, ОПТ Лізинг, Альфа - лізинг.

За додатковою інформацією звертайтеся до офіційних дилерів МАЗ.

Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами (банки та лізингові компанії), які мають відповідні ліцензії НБУ та Держкомфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування і лізингу уточнюйте у Продавця.