Назад

МИ ПРАЦЮЄМО! ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЖИМ РОБОТИ АВТОСЕРВІСУ СТО!

03 апреля 2020 г
#

Шановні Клієнти!

СТО НАШОГО ДИЛЕРСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ РОБОТИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ПО ПРИЙОМУ ТА ВИДАЧІ АВТОМОБІЛІВ ТА ПРОДАЖУ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН!

У зв’язку із запровадженням карантину та інших обмежувальних заходів відповідно до вимог чинного законодавства Ви маєте дотримуватись наступних правил відвідування СТО:
1) Прийомка авто на сервіс здійснюється виключно на вулиці зі збереженням дистанції між Клієнтом та працівником не меньше ніж 1.5 метра.
2) Ви маєте бути у захисній масці та користуватися одноразовими рукавичками, які будуть запропоновані нашими співробітниками.
3) Кількість відвідувачів в приміщенні обмежено 1 людиною на 10 кв. м.. При необхідності зачекайте, будь ласка, біля входу.
4) Користуйтеся, будь ласка, дезінфікуючими засобами.
5) Зберігайте дистанцію між людьми не менше, ніж 1,5 метра.

Продаж запасних частин здійснюється як на самому СТО, так і за телефоном за допомогою адресної доставки або у відділення перевізника.

Продаж запчастин з відправкою перевізниками здійснюється за допомогою компаній Нова Пошта та Делівері. Відправляються тільки товари які приймаються Нова Пошта, Делівері. Вартість доставки за рахунок Покупця - за тарифами перевізника. Доставка оплачується окремо при отриманні товару. Оплата запчастин – 100% передплата шляхом банківського переказу.

Детальну інформацію отримайте за нашими телефонами.

Наш центр з продажу автомобільної техніці продовжує працювати. Дізнатися детальніше можна за посиланням.

Додатково інформуємо, що для забезпечення максимальної безпеки Співробітників та Клієнтів, які знаходяться в нашому дилерському центрі, нами було вжито необхідних заходів безпеки, в тому числі, але не виключно:
- регулярна дезінфекція та провітрювання приміщень;
- облаштування місць загального користування дезінфікуючими засобами;
- дотримання безпечної дистанції під час спілкування;
- контроль самопочуття співробітників та дотримання ними необхідних гігієнічних рекомендацій.

Подробиці: Постанова Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року та №215 від 16.03.2020 року, Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”